Dawne forum klanu Pakt Cieni

Dawne forum klanu Pakt Cieni


#1 2012-01-28 10:42:25

diegomez

Mistrz Posta

7023916
Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 629
Punktów :   11 

Tutorial dotyczący modowania Gothic 2 NK

Zastanawiam się czy robić taki tutek.
Chcę w nim opracować wszystko co sam umie.
Co o tym sądzicie ?


Zanim napiszesz swoją odpowiedz na dany temat.
Sprawdź, kiedy został napisany ostatni post, by nie potrzebnie
odświeżać coś co nie powinno być już odświeżane.

Offline

 

#2 2012-01-28 16:26:39

 Fenix2412

PC

8907465
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 51
Punktów :   

Re: Tutorial dotyczący modowania Gothic 2 NK

Przyda się


http://img502.imageshack.us/img502/9028/sygnaturaa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#3 2012-01-28 19:17:53

diegomez

Mistrz Posta

7023916
Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 629
Punktów :   11 

Re: Tutorial dotyczący modowania Gothic 2 NK

Jak będę mieć wenę to napisze, bo w **uj tego jest.
A i poradnik będzie udostępniony tylko Teamowi PC.


Zanim napiszesz swoją odpowiedz na dany temat.
Sprawdź, kiedy został napisany ostatni post, by nie potrzebnie
odświeżać coś co nie powinno być już odświeżane.

Offline

 

#4 2012-04-02 22:01:58

DonDomino

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 74
Punktów :   

Re: Tutorial dotyczący modowania Gothic 2 NK

Nie wiem czy do teamu się nadaję (o modowaniu praktycznie nic nie wiem), ale z chętnie się czegoś nauczę


http://s1.img.pl/v/1107/65414obraz3.png

Offline

 

#5 2012-04-05 14:34:49

diegomez

Mistrz Posta

7023916
Zarejestrowany: 2011-07-16
Posty: 629
Punktów :   11 

Re: Tutorial dotyczący modowania Gothic 2 NK

Spójrz na datę Don.
To było ponad 3 miesiące temu. Grupa była nieaktywna i się rozpadła.
To forum jest już tylko na pamiątkę.

Po zakończeniu wakacji - każdy poszedł zająć się swoimi sprawami. DEvina - najbardziej aktywnego członka klanu szlag trafił i od czasu upadku klanu chyba tylko raz mogłem z nim pogadać. Miał jakieś problemy w szkole - nie wnikam. Chciałem zrobić grupę moderską. Dołączyło kilka osób, ale przestali być aktywni.
Potem na gmp pojawiało się dużo plagiatów PC. Rudin był jednym z pierwszych i zrobił nowe PC, które potem (moderki się czepiali) zmienił na ZC [Zakon Cieni]. Teraz jest na gmp w chuj klanów z PAKT w nazwie. Są to dzieci, którym tylko łapanie rang na RP w głowie.
Ja znalazłem sobie nową grupę moderską, teraz oprócz robienia modów uczę się pracować na Ikariusie.
Do mojego drugiego klanu dołączyłem niedawno [Klan Espadre]. Niestety szybo się rozpadł, ale zanim do niego dołączyłem (a myślałem o dołączeniu już od kwietnia 2011) poznałem tam wielu fajnych ludzi. Teraz czekam na aktualke i podobno HardKokS z-reaktywuje  Espadre. Więc ja tylko czekam. Idea klanu Espadre polega na DM. Nie lubimy RP za to, że jest tam aż tylu niedojrzałych dzieci. (Kiedyś na serwie RP dostałem bana, bo stojąc przy jakimś garnku wykonałem animację sikania). Poza tym ludzie w Espadre to jedni z pierwszych, których poznałem w GMP. Oni mi pokazali co to gmp. Do dziś pamiętam walkę z Paczuchem, który udowodnił mi, że klasa strażnika [stare gmp] jest najlepsza i najsilniejsza. Przegrałem z nim tą walkę.
Pakt Cieni nigdy nie powróci na areny gmp pod moim przywództwem. Miałem klan o który walczyłem tak jak tylko umiałem. Ta grupa moderska to był mój ostatni pomysł na ocalenie naszych kontaktów. Nie udało się.
Przedtem oczywiście wymyślałem wiele innych rzeczy, starałem się z całych sił, ale ciągle mi się wydaje, że tylko ja walczyłem. Teraz już mi się nie chce. Bym zrobił klan, który i tak długo by nie przeżył. Nie chcę znowu tego wszystkiego doświadczać - jak mój klan wali się przez nieaktywnych. W Espadre większość jest dorosła. Klan Espadre skończył swój pierwszy rok i skończy więcej, bo nawet po upadku Espadre ludzie tam są i nie odchodzą. I ja też tam będę........


Jedyne co pozostało po nas to forum i mod, który i tak ma dużo błędów [w końcu był to mój pierwszy mod i wtedy wielu rzeczy jeszcze nie wiedziałem].


Zanim napiszesz swoją odpowiedz na dany temat.
Sprawdź, kiedy został napisany ostatni post, by nie potrzebnie
odświeżać coś co nie powinno być już odświeżane.

Offline

 

Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrz-bakugan-gra.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl www.formula1.pun.pl www.4zsh.pun.pl